Sprzedaż Hurtowa Pelletu Ze Słomy – Pellet W Niskich Cenach

Sprzedaż hurtowa pelletu ze słomy

Pellet ze słomy, a sprzedaż hurtowa - Agroway

Pellet ze słomy jest najpopularniejszy wśród właścicieli hodowli zwierzęcych. Jest naturalny i ekologiczny, dzięki temu przyciąga coraz większą liczbę klientów. Czym jest pellet? Jakie zastosowanie ma pellet ze słomy? Zalety korzystania z pelletu.

Pellet – czym jest?

Pellet charakteryzuje się swoją dbałością o środowisko, ponieważ w całości jest produkowany z naturalnych odpadów. Jest to najbardziej ekologiczny produkt, który cieszy się swoim zastosowaniem nie tylko w hodowli, ale także w ogrzewaniu.

Pellet ściółkowy jest wyprodukowany ze słomy pszenicznej i żytniej, która nie zawiera żadnych środków chemicznych. Dlaczego warto jest korzystać ze sprzedaży hurtowej pelletu ze słomy w naszej firmie?

Przede wszystkim dlatego, że cena zakupu pelletu podczas sprzedaży hurtowej jest dużo niższa, a co za tym idzie bardzo korzystna. Ściółka dla zwierząt jest potrzebna przez cały rok i musi być regularnie wymieniana. Właśnie dlatego większy zakup nie powinien być problemem.

Pellet ściółkowy – zastosowanie

Pellety ściółkowy ma swoje zastosowanie przy hodowli zwierząt. Jest on całkowicie bezpieczny do użytku. Dzięki temu, że jest on poddawany procesie granulacji pod wysokim ciśnieniem i wysoką temperaturą, jest oczyszczony z bakterii i drobnoustrojów. Jesteśmy pewni co do jakości i bezpieczeństwa sprzedawanego pelletu, dzięki licznym badaniom laboratoryjnym.

Dajemy gwarancję na najlepszą jakość, która zawsze poparta jest certyfikatami i badaniami, właśnie dlatego możesz być pewny skorzystania z naszej sprzedaży hurtowej pelletu ze słomy.

Pellet ściółkowy – zalety

  • wchłanialność cieczy do 400% wagi,
  • nie powoduje odparzeń, urazów i alergii,
  • jest odporny na rozprzestrzenianie się chorób,
  • jest łatwy w przechowywaniu i magazynowaniu.

Złóż zamówienie