Sprzedaż Hurtowa Pelletu Ściółkowego – Pellet W Niskich Cenach

Sprzedaż hurtowa pelletu ściółkowego

Agroway – zastosowanie, rodzaje i zalety pelletu ściółkowego

Pellet ściółkowy cieszy się swoim zainteresowaniem, dzięki swojemu zastosowaniu w hodowli zwierząt. Służy jako ekologiczna ściółka, która posiada znacznie więcej zalet niż wad. Koniecznie dowiedz się o naszym pellecie ściółkowym jak najwięcej. Jak się dzieli? Jakie ma zastosowanie? Zalety pelletu.

Pellet ściółkowy – rodzaje

Pellet ściółkowy dzielimy na:

  • pellet z miskanta olbrzymiego,
  • pellet ze słomy.

Pellet ściółkowy jest wyprodukowany ze słomy pszennej i żytniej. Co ciekawe, jest to produkt, do którego nie dodaje się żadnych środków chemicznych, dzięki temu jest całkowicie ekologiczny i bezpieczny dla zwierząt.

Pellet z miskanta olbrzymiego, jak sama nazwa wskazuje, jest produkowany z miskanta. Jest to najczystsza roślina, do której uprawy nie potrzeba żadnych nawozów ani środków ochrony. Właśnie dlatego jest ona w pełni naturalna.

Niezależnie od rodzaju pelletu, prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu ściółkowego. Posiadając małą hodowlę zwierząt lub dużą, skorzystanie z tej oferty będzie opłacalne dla każdego. Cena hurtowa zawsze znacznie różni się od tej detalicznej.

Pellet ściółkowy – zastosowanie

Pellet ściółkowy nadaje się tylko i wyłącznie do hodowli zwierząt. Jest to mały produkt, który zmniejszy powierzchnię magazynowania. Dzięki temu można zaoszczędzić naprawdę dużo miejsca. Jest to również produkt łatwy do magazynowania, dlatego kupno jego w hurtowej ilości będzie najlepszą decyzją. Agroway zajmuje się sprzedażą hurtową pelletu ściółkowego po to, aby każdy klient mógł zaoszczędzić środki przeznaczane na hodowlę zwierząt.

Pellet ściółkowy – zalety

  • wchłanialność cieczy do 400% wagi,
  • nie powoduje oparzeń oraz urazów mechanicznych,
  • nie powoduje alergii,
  • chroni przed rozprzestrzenianiem się chorób.

Złóż zamówienie