Sprzedaż Hurtowa Pelletu Drzewnego – Pellet W Niskich Cenach

Sprzedaż hurtowa pelletu drzewnego

Agroway – Sprzedaż Hurtowa Pelletu Drzewnego

Nasze pellety wyróżnia ekologiczność, naturalność i najwyższa jakość poparta certyfikatami oraz licznymi badaniami. Pellet drzewny jest przeznaczony do ogrzewania, które w zależności od rodzaju, ma różne zastosowanie. Jakie rodzaje pelletu drzewnego posiadamy? Jakie mają zastosowanie? Co jest zaletą korzystania z pelletu?

Pellet drzewny – rodzaje

Pellety drzewne dzielą się na:

  • pellet drzewny przemysłowy,
  • pellet drzewny certyfikat ENplus A1,
  • pellet drzewny certyfikat ENplus A2,

Każdy z nich ma jedno główne przeznaczenie, jednak w zależności od wyboru, są przystosowane do różnych kotłów. Niezależnie od tego czy potrzebujemy go do ogrzewania dużej firmy, hali czy domu, warto jest zastanowić się nad skorzystaniem z naszej sprzedaży hurtowej pelletu drzewnego. Pozwoli ona zaoszczędzić fundusze przeznaczane na opał mieszkania lub firmy.

Pellet drzewny – zastosowanie

Pellet przemysłowy jest produkowany z pyłów drzewnych meblowych. Ma swoje zastosowanie w domowym ogrzewaniu oraz w dużych zakładach. Świetnie radzi sobie przy mniej wymagających kotłach.

Kolejny pellet drzewny z certyfikatem ENplus A1, który jest produkowany z trocin iglastych bez kory. Nadaje się do ogrzewania domu oraz większych powierzchni mieszkalnych, a także zakładów. Jest przystosowany dla wymagających kotłów.

Ostatni pellet drzewny z certyfikatem ENplus A2 jest produkowany z trociny stolarskiej. Nadaje się do każdego rodzaju ogrzewania.

Warto jest tutaj wspomnieć o naszej sprzedaży hurtowej pelletu drzewnego, która z pewnością przyniesie wiele oszczędności, zwłaszcza w okresie zimowym.

Pellet drzewny – zalety

  • brak szkodliwych emisji spalin,
  • niska zawartość popiołu,
  • możliwość pełnej automatyki procesu spalania,
  • niska cena w przypadku skorzystania ze sprzedaży hurtowej pelletu drzewnego.

Złóż zamówienie